Czas na start :)

Cześć 🙂
Zabieram się porządnie za siebie. Dzisiejszy dzień udało mi się zakończyć z całkiem dobrym rezultatem. Dzień rozpoczęłam z gotową listą to-do. Starałam się mieć ją zawsze w pobliżu, co pomogło mi się kontrolować.

beginning
Przydała mi się też apka 7 Weeks, którą jakiś czas temu polecała Marta. Zaraz po jej poście zainstalowałam ją i … zapominałam do niej zaglądać. Wprawdzie miałam zapisane tam cele, które starałam się realizować, ale z różnym skutkiem. Wczoraj przejrzałam wszystkie zadania i w czasie dnia starałam się o nich pamiętać i je wykonywać . Udało mi się wykonać 14/17 zadań, co wydaję mi się całkiem niezłym wynikiem.
Moim priorytetem przez najbliższe tygodnie będzie nauka do matury. Boję się jej coraz bardziej, ale mam nadzieję, że dam radę.
Dziś udało mi się znaleźć fajną stronę z materiałami do nauki angielskiego. Przyda się jako uzupełninie repetytorium. Zastanawiam się też nad powrotem na etutor. Co jak co, ale nigdzie nie znalazłam tak dobrego systemu słówek. Żadne darmowe rozwiązania jak na razie mu nie dorównały.

Kilka dni temu Ania rzuciła pomysł z wyzwaniem 100 nowych rzeczy. Jak dla mnie to genialny projekt! Oczywiście wezmę w nim udział 🙂 Mam nadzieję, że to wydarzenie pomoże mi wyjść z mojej strefy komfortu, a przy okazji spróbuję trochę nowości 😉 Może znajdę nowe hobby 🙂
Zrobię jeszcze tylko to-do list na jutro ( a tak faktycznie to na dzisiaj 😀 ) i idę spać. Jutro czeka mnie ciężki dzień przede wszystkim ze względy na wizytę u stomatologa. Mówiłam już, że nie lubię dentystów ? 😀

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s