O mnie

 

Cześć 🙂

Skoro tu jesteście to pewnie chcecie się dowiedzieć czegoś o autorce tego małego zakątka internetu.

A więc …kim jestem?

Mam na imię Paulina. Jestem normalną nastolatką (jeśli mogę się jeszcze tak nazwać :D), która nie chcę stać w miejscu. Nie mam ochoty, na to aby marnować czas, nic z niego nie wynosząc. Chcę się rozwijać, chcę być z każdym dniem coraz lepszą wersją siebie.

Hmm.. Co jeszcze? Jestem introwertyczką (to wcale nie znaczy, że nie opuszczam domu i boję się ludzi). Tegoroczną maturzystką. Uwielbiam kawę i kokos oraz  wszystko co związane jest z ich smakiem i zapachem. Jestem książkoholiczką (chociaż ostatnio trochę na odwyku 😀 ) i początkującą włosomaniaczką. Ostatnio zagłębiam się w temat zdrowego odżywiania (chyba już połknęłam bakcyla 🙂 ). Od dawna czytam sporo blogów i to w większości one zainspirowały mnie do tego, aby  w życiu chcieć czegoś więcej niż spędzania dni na bezproduktywnych  czynnościach.

Od pewnego czasu zaczęłam zastanawiać się na poważnie nad moją przyszłością, co po części spowodowane jest zbliżającym się wyborem kierunku studiów. Jak chcę, żeby ona wyglądało? Czym chcę się zajmować w przyszłości? Jak chcę, aby wyglądała moja praca? Co chcę osiągnąć? Jakie mam marzenia?

Te pytania pociągnęły za sobą kolejne, bardziej przyziemne. Co lubię robić? Jaka jest moja pasja? W czym jestem dobra, a w czym mam braki? Co mam zrobić, aby je uzupełnić? Zauważyłam, że interesuje mnie wiele rzeczy, ale mimo to w żadnej nie mam ponadprzeciętnej wiedzy. Tak powstał pomysł na bloga. Chcę, aby pomógł mi się on rozwijać i doskonalić siebie. Znaleźć to co naprawdę lubię i mogłabym robić w przyszłości.

Podobno obietnicę, które składamy publicznie są bardziej wiążące. Cóż zobaczymy 🙂 Ktoś może powiedzieć, że nie powinnam liczyć się z  opiniami obcych mi ludzi. No cóż.. w bliskim otoczeniu mam raczej mało osób, które wspierałyby to co chcę robić. Część uznałaby to za bzdury, dla których nie warto poświęcać czasu. Inni powiedzieliby, że i tak mi się nie uda.

Mam nadzieję, że dzięki blogowi poznam osoby podobne do mnie.

*To mój pierwszy tekst, więc wybaczcie, że nie jest rewelacyjny i trochę chaotyczny. Niestety nie jestem humanistką, ale mam nadzieję, że z każdą notką będzie coraz lepiej. 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s